Nowości w HBO w październiku – co ciekawego nas czeka?

Co miesiąc HBO zaskakuje nowościami, które przyciągają nas przed ekrany telewizorów lub urządzeń mobilnych. Na jakie hity możemy liczyć w październiku? Jakie emocje zagwarantuje nam tym razem HBO? Przekonajmy się!

Co obejrzeć w HBO w październiku?

Zastanawiasz się, jak spędzić jesienne wieczory? HBO ma dla swoich widzów wiele interesujących propozycji, które zagwarantują masę emocji – od śmiechu po łzy wzruszenia. Sprawdźmy, co tym razem HBO przygotowało dla swoich odbiorców.

1. „Ucieknijmy od niej”

„Ucieknijmy od niej” to dzieło jednego z najpopularniejszych dokumentalistów młodego pokolenia, znanego z takich produkcji jak „Takiego pięknego syna urodziłam” czy „Czerwony pająk”. Tym razem Marcin Koszałka konfrontuje widzów z trudnymi tematami, jakimi są śmierć oraz ideały w rodzinie. Reżyser przedstawia nam historię swojej siostry, która opowiada o skomplikowanych relacjach rodzinnych, a także śmierci rodziców. Emocjonalną stronę filmu podsycają natomiast sceny z oddziału paliatywnego, które zostały zarejestrowane w czasie pobytu rodziców reżysera tamże.

2. „Przysięga. The vow”

Ciekawą propozycją od HBO jest również serial dokumentalny „Przysięga. The vow”. Opowiada on o organizacji-sekcie NXIVM, która, choć początkowo miała zagwarantować swoim członkom lepsze życie, tak naprawdę zamieniła je w koszmar. Założyciel oraz kilka oddanych mu osób ze zgromadzenia zostało oskarżonych o szantaż, handel ludźmi, a także naruszenia seksualne.

3. „Na bruk”

Ten niemiecki dramat opowiada o 60-letnim Walterze Schollu, który zajmuje się przeprowadzaniem eksmisji. To oddany pracownik, który jest darzony ogromnym zaufaniem swojego szefa. Kiedy jednak dostaje zlecenie wyeksmitowania mieszkańców przedwojennej kamienicy, jego życie diametralnie się zmienia. Powodem tego jest fakt, że jednym z lokatorów jest jego syn, którego porzucił przed laty. Walter pragnie pomóc swojemu dziecku i jego rodzinie, nie ujawniając tajemnicy. Czy da radę zrealizować swój plan?

4. „Biały Lotos”

W HBO będzie można obejrzeć także kolejny sezon serialu „Biały Lotos”. Fabuła toczy się w rajskiej scenerii, w hotelu Biały Lotos. W ekskluzywnym kurorcie na Hawajach zjawiają się goście, którzy poza relaksem i napawaniem się błogimi widokami muszą mierzyć się również ze swoimi codziennymi problemami.

Telewizja internetowa z dekoderem – najlepsze źródło rozrywki

Jeśli chcesz mieć dostęp do najnowszych premier HBO, a także innych kanałów, z pewnością zainteresuje Cię telewizja przez Internet od INEA. W ramach oferty tego operatora możesz skorzystać z telewizji internetowej z dekoderem, który nie potrzebuje podłączenia do sieci poprzez kabel, tylko sieć Wi-Fi. To małe urządzenie, które łatwo dopasujesz do swojego wnętrza. Jak skorzystać z telewizji internetowej z dekoderem? Wystarczy wybrać preferowaną prędkość Internetu oraz paczkę telewizyjną START, a następnie możesz dobierać interesujące Cię paczki tematyczne kanałów, takie jak sport, dokument, programy dla dzieci, muzyczne czy filmowe.

Telewizja przez Internet od INEA daje również dostęp do bogatej wypożyczalni VOD oraz zapewnia najwyższą jakość oglądanych materiałów. Czysty dźwięk, obraz w wysokiej rozdzielczości, a także swoboda w wybieraniu tego, co chce się oglądać, to największe zalety telewizji przez Internet INEA HIWAY.