„Ludzie Telewizji” – nowy cykl na „TVP Włącz się”

Nie ulega wątpliwości, że kiedy oglądamy telewizję, wszystko wydaje się bardzo atrakcyjne. Można wręcz nawet mówić o ideale. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że nie zawsze jest idealnie.

„Ludzie Telewizji”

Świetnym dowodem na to jest cykl, który pojawi się na profilu „TVP Włącz się”. Dla niezorientowanych – chodzi o cykl „Ludzie Telewizji”. Szczegóły nie są znane, ale możemy być pewni, że czekają anegdoty, ciekawe historie i tzw. wpadki z planu. O „wpadkach” z planu może nie mówi się zbyt często, ale jest to temat, o którym można opowiadać długo. Warto również pamiętać o tym, że nie chodzi w tym momencie o wyśmiewanie czy coś w tym stylu. Po prostu wszyscy powinni zdawać sobie sprawę z tego, że zdarzają się błędy.

Ktoś może stwierdzić, że w telewizji mamy różne programy i oczywiście nie jest to coś, z czym można polemizować. Zresztą podczas tworzenia cyklu wzięto pod uwagę różne okoliczności – wystarczy powiedzieć, że do rozmów zaproszono ludzi związanych z produkcją programów, seriali, koncertów, festiwali. Można też spojrzeć na sytuację inaczej – chodzi o ludzi odpowiedzialnych za scenariusz, scenografię, wizję, fonię i wizerunek. Wypada też odnotować, że rozmowy wzbogacono materiałami archiwalnymi – słowa mogą nie oddawać wszystkiego, co się działo. Na koniec najważniejsze – premierę zaplanowano na najbliższy piątek.

Można odnieść wrażenie, że Telewizja Polska potrafi zaskakiwać odbiorców. Nie ma też co ukrywać, że mamy do czynienia z działaniami na różnych frontach – przykładem choćby planowanie tanecznego show dla seniorów.